Odwiedzin: 167238       Napisz do nas
    O nas
    Nasze atrakcje
    Galeria
    Historia
    Okolica
    Księga gości
    Kontakt
      Znajdź nas !
Grupa

Polecamy


RODZINNA MAJÓWKA 1-5.05.2019

Zapraszamy do Villi Hubertus, pensjonatu z bogata historią, położonego przy trasie do twierdzy, z którego roztacza się malowniczy widok na miasteczko i okolicę.
Nasz pensjonat powita Was miłą atmosferą, smaczną kuchnią i wygodnymi pokojami, Pokoje mieszczą się na parterze, I piętrze i poddaszu. Każdy pokój dysponuje prywatną łazienką, na wyposażeniu znajdują się min. TV , czajnik, kubki, ręczniki, kosmetyki hotelowe. Większe pokoje posiadają wyjście na balkon. Pokoje na poddaszu zostały stylowo zaaranżowane, wykorzystując oryginalna konstrukcję belkową.

Do dyspozycji oddajemy rodzinne pokoje 3, 4-osobowe oraz studio dla 6-8 osób. Śniadania podajemy w formie szwedzkiego bufetu, pełnego różnorodnych smakołyków. Od ciepłych, chrupiących bułeczek, wędlin, serów, świeżych warzyw, po energetyzujące sałatki czy pasty serowe. Nasza kuchnia zapewnia tradycyjne dania obiadowe, kolacje, bankiety, ale z przyjemnością zaproponujemy urozmaicone dania wegetariańskie lub wegańskie. Dzięki posiadanej bazie i współpracy z przewodnikami oraz animatorami możemy zaproponować również zajęcia , które uatrakcyjnią Wasz pobyt. Adrenalina , integracja, przygoda, zabawa. Jednym słowem Majówkowa Zabawa

W ramach Majówki pełnej przygód zapraszamy do wspólnej zabawy:

• zjazdy na linach
– bezpieczna, ale pełna pozytywnych emocji zabawia. Uczestnicy będą mogli zjechać z 30-metrowego wiaduktu dawnej kolejki zębatej. To pierwszy krok do poznania technik alpinistycznych. Gwarantujemy wsparcie profesjonalnej kadry, wysokiej jakości atestowany sprzęt a po ukończeniu zabawy certyfikaty dla wszystkich uczestników.
• zorbing – zabawa polegającej na przemieszczaniu się po pochyłym torze w plastikowej, nadmuchiwanej kuli. Kula sferyczna wyposażona jest w pasy bezpieczeństwa. Zabawa jest w bezpieczna i pełna wrażeń.
• Fort Ostroróg to magiczne miejsce z fascynującą historią. W okresie II wojny światowej był obozem jenieckim dla polskich oficerów. W 1942 roku, dokonali oni brawurowej ucieczki, o której dowiecie się podczas zwiedzania.

Twierdza Srebrna Góra - zwiedzanie z przewodnikiem Fortu Donjon - dziedziniec, podziemne kazamaty, korona fortu wraz punktami widokowymi. Zwiedzanie izby pamiątek. Spotkanie z żołnierzem 33Historycznego Regimentu Srebrnogórskiego i pokaz strzelania z broni czarnoprochowej.

CENNIK:
POKÓJ 3-OSOBOWY-1380 zł ( 2 osoby dorosłe , 1 dziecko)
POKÓJ 4-OSOBOWY-1760 zł ( 2 osoby dorosłe, 2 dzieci)
STUDIO-DLA 5 LUB 6 OSÓB
2 osoby dorosłe , 3 dzieci 2140 zł
2 osoby dorosłe 4 dzieci 2520 zł

Cena zawiera 4 noclegi, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, 4 punkty programu, opiekę animatora.
W celu uatrakcyjnienia pobytu oraz możliwości odwiedzenia jak największej ilości atrakcji w okolicy, przygotowaliśmy dla każdej rodziny mapkę ze wskazówkami i harmonogram zajęć.
Dodatkowo 1 maja zapraszamy na tradycyjny Pochód 1-majowy , mile widziane przebrania i transparenty w duchu PRL.
W ośrodku dostępny dla dzieci jest kącik zabaw, gry planszowe dla całej rodziny.
Strona korzysta z ciasteczek. | Projekt i wykonanie www.serwis-myszka.pl